2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Kujawsko-pomorskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Inowrocław
Dodane 21 maja 2024

Fizjoterapeuta w Sanatorium

Lokalizacja

Inowrocław

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy zorganizowanych i komunikatywnych osób do pracy na stanowisku Fizjoterapeuty/ Fizjoterapeutki w Sanatorium Modrzew w Inowrocławiu.

Twój zakres obowiązków:

-  Kreowanie i nadzorowanie procesu rehabilitacji kuracjuszy

-  Prowadzenie i udostępnianie dokumentacji medycznej zgodne z wytycznymi

-   Implementowanie strategii obsługi kuracjusza nakierowanej na poprawę jakości świadczonych usług i budowanie pozytywnego wizerunku obiektu.

Nasze wymagania:

-  Wykształcenie kierunkowe

-  Czynne prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty

-  Umiejętność budowania pozytywnych relacji z kuracjuszami, oraz zespołem poparta asertywnością i otwartością

-  Znajomość metodyki pracy w obiekcie uzdrowiskowym

-  Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy w sanatorium uzdrowiskowym, szpitalu uzdrowiskowym lub o podobnym charakterze.

Co oferujemy:

-  Pracę w wymiarze pełnego etatu w oparciu o umowę o pracę lub B2B dostępną od zaraz

-  Szerokie możliwości rozwoju w młodym, dynamicznym zespole nakierowanym na doskonalenie umiejętności zawodowych

-  Personalizowane atrakcyjne pakiety socjalne i ubezpieczeniowe

Mile widziane:

  • dodatkowe umiejętności zawodowe poparte kursami

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV

    Skontaktujemy się z wybranymi osobami

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 919792203