2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Lubelskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Lublin
Dodane 26 kwietnia 2024

Fizjoterapeuta w CM Luxmed Lublin

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Medyczne Luxmed istnieje od 1992 r. i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na Lubelszczyźnie.

Słuchamy, reagujemy, tworzymy rozwiązania, dzięki którym możemy w pełni dostosować się do oczekiwań Naszych Pacjentów.

Dołącz do naszego zespołu medycznego!

Miejsce pracy: Lublin, ul. Zwycięska 6A

OFERUJEMY:

  • stabilne wynagrodzenie,

  • pracę w miłej atmosferze,

  • abonamentową opiekę medyczną.

 POSZUKIWANE KOMPETENCJE:

  • wykształcenie kierunkowe,

  • prawo wykonywania zawodu,

  • mile widziane dodatkowe kursy i szkolenia specjalistyczne (terapia manualna, PNF).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przeprowadzanie zabiegów fizjoterapeutycznych u pacjentów w ramach NFZ:

- ambulatorium,

- Ośrodka Dziennej Rehabilitacji.

  • przeprowadzanie zabiegów fizjoterapeutycznych u pacjentów prywatnych,

  • wykonywanie zabiegów zgodnie ze skierowaniem lekarza lub fizjoterapeuty,

  • prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 911272972