2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Łódzkie
  6. Rehabilitacja i masaż - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 17 kwietnia 2024

Fizjoterapeuta - Tomaszów Mazowiecki

Wynagrodzenie

5 965 - 6 473 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Centrum Zdrowia Tuchów Sp. z o.o. poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Fizjoterapeuta - Zespół Rehabilitacji Domowej

Zakres obowiązków:

1. realizacja cyklu fizjoterapeutycznego w domu pacjenta,

2. ocena stanu zdrowia i funkcjonalna pacjenta, w tych ocena ruchu, siły mięśniowej, sprawności fizycznej,

3. stosowanie zróżnicowanych technik terapeutycznych,

4. prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wymagania:

1. wykształcenie kierunkowe,

2. aktywne prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty,

3. mile widziane 3-letnie doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

1. stabilna praca w rozwijającej się firmie,

2. dopłaty paliwowe (w przypadku umowy o pracę)

3. możliwość rozwoju zawodowego,

4. dogodną formę zatrudnienia dostosowaną do innych zobowiązań,

5. atrakcyjne wynagrodzenie,

6. elastyczny czas pracy,

7. doświadczony zespół współpracowników.

Oferujemy możliwość zatrudnienia w ramach umowy cywilno-prawnej lub umowy o pracę, w pełnym wymiarze bądź w charakterze prazy dodatkowej.

Szczegółów oferty chętnie udzielimy w bezpośrednim kontakcie.

Zapraszamy zainteresowanych kandydatów do kontaktu i zapoznania się z ofertą.

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 912407050