2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Mazowieckie
  6. Rehabilitacja i masaż - Warszawa
  7. Rehabilitacja i masaż - Białołęka
Dodane 17 kwietnia 2024

Fizjoterapeuta/tka

Wynagrodzenie

70 - 110 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Klinika Active Place poszukuje:

1. Fizjoterapeuty/tki, który/a będzie odpowiedzialny/a za prowadzenie rehabilitacji domowej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracować z pacjentami w ich domowym środowisku, dostosowując terapie do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

- Dzielnice: Białołęka/Targówek.

Obowiązki:

- Przeprowadzanie terapii u pacjentów w ich domach.

- Opracowywanie i dostosowywanie planów rehabilitacyjnych, uwzględniających unikalne potrzeby każdego pacjenta.

- Wykonywanie różnorodnych technik fizjoterapeutycznych w celu poprawy funkcji ruchowych i redukcji bólu.

- Udzielanie porad pacjentom i ich rodzinom dotyczących ćwiczeń domowych i samopomocy.

- Monitorowanie postępów pacjentów i dostosowywanie planów leczenia w miarę potrzeb.

- Dokumentowanie wszystkich usług fizjoterapeutycznych zgodnie z obowiązującymi standardami.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe w dziedzinie fizjoterapii.

- Doświadczenie w prowadzeniu rehabilitacji domowej będzie dodatkowym atutem.

- Umiejętność pracy z różnorodnymi grupami pacjentów, w tym osobami starszymi, pacjentami po urazach oraz dziećmi i młodzieżą.

- Umiejętności komunikacyjne i empatia.

2. Fizjoterapeuty/tki do pracy z dziećmi, specjalizującego/cej się w terapii wad postawy /skolioz (terapeuta/tka metody FITS lub innej metody rekomendowanej przez SOSORT)

Miejsca pracy: Warszawa Białołęka ul. Płochocińska 111, Warszawa Wola ul. Ostroroga 21

Oferujemy: - Elastyczny grafik pracy, który umożliwia dostosowanie harmonogramu do indywidualnych potrzeb. - Współpracę z profesjonalistami z branży fizjoterapeutycznej i psychoterapeutycznej, którzy współpracują ze sobą na co dzień, wymieniają się doświadczeniem, co podnosi pewność siebie w pracy i zwiększa jakość świadczonych usług. - Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w wewnętrznych warsztatach, prowadzonych przez doświadczonych fizjoterapeutów. - Korzystne warunki na skorzystanie z ubezpieczenia grupowego na życie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 912457669