2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Podlaskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Czyże
Dodane 23 kwietnia 2024

Fizjoterapeuta - rehabilitacja ambulatoryjna | woj. Podlaskie

Wynagrodzenie

5 800 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czyże

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Firma EPIONE Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:

  • Fizjoterapeutę zakresie rehabilitacji stacjonarnej w ramach NFZ.

Miejsce pracy:

  • Czyże, Powiat Hajnowski, woj. Podlaskie

Zadania:

  • Realizacja świadczeń w ramach fizjoterapii ambulatoryjnej w zakresie NFZ oraz komercyjnym
  • Zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej pacjentom, kierując się ich dobrem, poszanowaniem podmiotowości i godności osobistej;
  • Wdrażanie i monitoring standardów, procesów i procedur medycznych we współpracy z centralą firmy.
  • Kontrola przestrzegania wymagań formalno - prawnych zakresie prowadzenia dokumentacji medycznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mgr fizjoterapii)
  • Prawo wykonywania zawodu
  • Mile widziane doświadczenie w fizjoterapii ambulatoryjnej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub podstawie własnej działalności gospodarczej.
  • Samodzielność, ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Czyże,

Podlaskie

Podlaskie, Czyże
ID: 782888524