2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Wielkopolskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Przeźmierowo
Dodane 30 kwietnia 2024

Fizjoterapeuta Przeźmierowo

Lokalizacja

Przeźmierowo

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do Centrum Medycznego Med-Lux w Przeźmierowie, należącego do grupy Scanmed, poszukujemy pracownika na stanowisko Fizjoterapeuty/tki.

Zakres obowiązków:

·         Prowadzenie konsultacji i opracowanie planu rehabilitacji (Pacjenci NFZ oraz komercyjni)

·         Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych

·         Prowadzenie dokumentacji medycznej

·         Kontrola postępów rehabilitacji leczniczej

Poszukiwane kompetencje:

·         Wyższe wykształcenie (fizjoterapeuta)

·         Aktualne prawo do wykonywania zawodu

·         Empatia i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Zaangażowanie i chęć nabywania nowych kwalifikacji

·         Bardzo dobra organizacja pracy

·         Mile widziane doświadczenie w zawodzie oraz znajomość programu KS-SOMED

Oferujemy:

·         Umowę B2B lub umowę-zlecenie

·         Wsparcie doświadczonych członków zespołu w okresie wdrożenia

·         Pracę od poniedziałku do piątku

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi Kandydatami. Nie odpowiadamy na aplikacje bez załączonego CV.

Lokalizacja

Przeźmierowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przeźmierowo
ID: 915389315