2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Świętokrzyskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Mirzec
Centrum Medyczne Zdrowie
Dodane 03 maja 2024

Fizjoterapeuta - praca w DPS Mirzec-Majorat

Lokalizacja

Mirzec

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Centrum Medyczne Zdrowie zatrudni fizjoterapeutów do pracy z pacjentem w DPS.

Lokalizacja: Mirzec - Majorat (województwie świętokrzyskie, powiat starachowicki, gmina Mirzec).

Forma zatrudnienia do indywidualnych ustaleń.

Oferujemy:

- elastyczny system pracy

- zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej lub umowy zlecenie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy

- dopłatę do paliwa

- pracę w stabilnej i nastawionej na rozwój firmie

Zakres obowiązków:

- realizacja cyklu terapeutycznego w DPS

- zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom

- prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących przepisów.

Wymagania:

- tytuł licencjata lub magistra

- aktualne prawo wykonywania zawodu

- mile widziane 3-letnie doświadczenie

Dołącz do naszego zespołu!

Lokalizacja

Mirzec,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Mirzec
ID: 809169096