2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Świętokrzyskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Włoszczowa
Dodane 17 czerwca 2024

FIZJOTERAPEUTA - praca w Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnym

Lokalizacja

Włoszczowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne „Kolorowa Skarpetka” we Włoszczowie zapewnia zaawansowaną opiekę i wielospecjalistyczną pomoc w zakresie rehabilitacji, terapii integracji sensorycznej oraz terapii neurologopedycznej, świadczoną w odpowiednich warunkach z uwzględnieniem indywidualnych możliwości i potrzeb wychowanków. Do Naszego Centrum poszukujemy osoby na stanowisko: Fizjoterapeuta.

FIZJOTERAPEUTA

Zakres obowiązków:

·         rehabilitacja dzieci;

·         realizacja indywidualnych programów rehabilitacyjnych;

·         monitorowanie postępów pacjenta i dostosowywanie terapii w miarę potrzeb;

·         edukacja rodziców na temat prowadzenia terapii w domu i dbania o zdrowie dziecka;

·         dokumentowanie postępów terapeutycznych oraz prowadzenie dokumentacji medycznej;

·         uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach w celu poszerzania wiedzy oraz doskonalenia umiejętności zawodowych.

Nasze wymagania:

·         umiejętność indywidualnej pracy z pacjentem;

·         wykształcenia kierunkowego z zakresu fizjoterapii;

·         mile widziane doświadczenia w pracy jako fizjoterapeuta;

·         umiejętności analizy i diagnozy problemów fizycznych pacjentów;

·         umiejętności prowadzenia zajęć rehabilitacyjnych;

·         komunikatywności i empatii w kontakcie z pacjentami;

·         świadomości konieczności ciągłego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji;

·         umiejętności pracy w zespole multidyscyplinarnym.

Oferujemy:

·         elastyczny grafik;

·         atrakcyjne warunki finansowe;

·         możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

·         przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole;

·    dobrze wyposażony gabinet.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Lokalizacja

Włoszczowa,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Włoszczowa
ID: 921136124