2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Mazowieckie
  6. Rehabilitacja i masaż - Radom
Dodane 03 kwietnia 2024

Fizjoterapeuta/praca dla fizjoterapeuty Radom i okolice

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.j.

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku fizjoterapeuty.

Opis stanowiska:

Wykonywanie wizyt i zabiegów fizjoterapeutycznych w warunkach domowych dla pacjentów z Radomia i okolic, w ramach kontraktu z NFZ.

Wymagania:

• wykształcenie: ukończone studia magisterskie lub licencjackie w zakresie fizjoterapii,

• prawo wykonywania zawodu (PWZ),

• sumienna organizacja pracy,

• mile widziane: prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• kontrakt/umowa zlecenie,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• elastyczne godziny pracy

• ubezpieczenie grupowe.

.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

W treści CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.j. w celu realizacji procesu rekrutacji.”

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodatkowo prosimy w treści CV o umieszczenie następującej klauzuli:

„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.j. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Wyżej wymienione zgody są dobrowolne i można je cofnąć w dowolnym momencie.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem https:www.kriosonik.pl/wp-content/uploads/2015/08/obowi%C4%85zek-informacyjny.pdf

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 647601882