2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Mazowieckie
  6. Rehabilitacja i masaż - Warszawa
  7. Rehabilitacja i masaż - Bemowo
Dodane 19 kwietnia 2024

Fizjoterapeuta praca, Bemowo, 3-2 dni w tygodniu, gabinet prywatny

Wynagrodzenie

65 - 90 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witamy

Jesteśmy kameralnym prywatnym gabinetem działającym od 2010 roku na Bemowie i mającym szeroką bazę prywatnych pacjentów . Jesteśmy jednym z lepiej rozpoznawalnych i ocenianych przez pacjentów gabinetem w internecie na Bemowie.

W naszym gabinecie nie musisz martwić się o grafiki. Nasze recepcjonistki mają duże doświadczenie w tworzeniu grafików dzięki czemu terapeuci maja wysoki % wypełnienia.

Szukamy do naszej kadry magistrów fizjoterapii z kursami zawodowymi. Stawiamy na pracę z pacjentem 1:1. Każdy terapeuta pracuje w osobnym gabinecie. Terapeuta samodzielnie konsultuje pacjenta, planuje terapię i ją wykonuje. Taki system pracy umożliwia przeprowadzenie usług na najwyższym poziomie dla pacjenta i informację zwrotną o stanie zdrowia i postępach w terapii dla terapeuty.

Zakres obowiązków: Samodzielne prowadzenie pacjentów z bólami kręgosłupa, po urazach, dzieci ze wadami postawy. Gdy pojawiają się luki w grafiku w czasie godzin pracy umożliwiamy prowadzenia pacjentów w warunkach domowych (w bliskiej okolicy gabinetu w małym wymiarze godzin)

Forma współpracy: umowa zlecenie lub samozatrudnienie,

zasady rozliczeń: rozliczamy się za godzinę z pacjentem,

Mamy do zaoferowania prace w gabinecie na:

miejsce pracy: ul. Powstańców Śląskich 103 (Bemowo)

godziny pracy: 3 dni lub 2 dni w tygodniu na zmianę wieczorną (13:30-21:00),

Wymagania: Mgr fizjoterapii, OC medyczne, legitymacja KIF

Umiejętności: doświadczenie, kursy zawodowe.

Pierwszym etapem rekrutacji jest przesłanie CV

dołącz do nas, wyślij CV :)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 913016715