Dodaj ogłoszenie
Dodane 06 września 2024

Fizjoterapeuta/Masażysta

Lokalizacja

Jarosławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Resort Król Plaza Spa & Wellness jest prężnie rozwijającym się obiektem położonym w Jarosławcu. Nasz Resort składa się z trzech obiektów, którego sercem jest najnowsza inwestycja, w której znajduje się nowoczesne Spa, strefa Wellness z basenami, własny Browar oraz Restauracja. Tworzymy konkurencyjną markę wśród branży hotelarskiej. W naszym Spa pracujemy na innowacyjnym sprzęcie oraz najwyższej klasy kosmetykach. Dbamy o komfort naszych Gości i szukamy osób, które stworzą z nami zgrany team. Nie chodzi nam tylko o samo CV, stawiamy na Ciebie, Twoje umiejętności, talenty oraz pasje. Rozwijaj się razem z nami! Zapraszamy do kontaktu!

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie masaży oraz zabiegów zgodnie przyjętymi procedurami oraz recepturami,

  • Korzystanie ze wszystkich technologii znajdujących się w naszym Spa,

  • Obsługa Klientów Spa,

  • Maksymalizacja przychodów Spa poprzez sprzedaż zabiegów.

Nasze wymagania:

  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie zawodowe,

  • Dbałość o szczegóły, sumienność,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Wysoka kultura osobista, pogodne nastawienie,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysokie zdolności komunikacyjne nastawione na zadowolenie Gości,

  • Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku Spa.

Jak o Ciebie zadbamy:

  • Umowa o pracę,

  • Praca w miłej atmosferze w profesjonalnym zespole,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pomożemy Ci rozwijać się w szkoleniach branżowych,

  • Motywacyjny system wynagrodzenia.

Lokalizacja

Jarosławiec,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Jarosławiec
ID: 832207807