2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Małopolskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Zabierzów
Dodane 14 maja 2024

Fizjoterapeuta Liszki/ Zabierzów /Rząska

Wynagrodzenie

9 500 - 12 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabierzów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozszerzaniem działań na terenie województwa małopolskiego informujemy ,że CRM Terapeuta ogłasza nabór na stanowisko fizjoterapeuty w warunkach domowych . Dla osób, które chcą rozpocząć z nami współpracę oferujemy preferencyjne warunki finansowe.

Lokalizacja Kraków , Liszki, Zabierzów , Rząska

Zakres obowiązków:

  • Realizacja cyklu terapeutycznego w domu pacjenta

  • Zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom

  • Prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących przepisów.

Wymagania :

  • doświadczenie w pracy z pacjentami neurologicznymi

  • wykształcenie wyższe w zakresie fizjoterapii, aktualne prawo wykonywania zawodu

  • 3 letnie doświadczenie zawodowe

  • wysoka wrażliwość na potrzeby klienta , empatia

  • efektywność w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów interpersonalnych połączone z wysoką kulturą osobistą

  • prowadzenie dokumentacji medycznej wg obowiązujących przepisów

    Oferujemy :

  • stabilną i partnerską współpracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • elastyczny czas pracy

  • pracę w stabilnej i nastawionej na rozwój firmie

  • premie i bonusy finansowe

    Masz pytania? wyślij CV. Jeśli spełniasz nasze wymagania z pewnością zaprosimy Cię na spotkanie na którym wyczerpująco na nie odpowiemy. Zastrzegamy prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z danymi kontaktowymi oraz klauzulą :

Lokalizacja

Zabierzów,

Małopolskie

Małopolskie, Zabierzów
ID: 901099826