2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Mazowieckie
  6. Rehabilitacja i masaż - Warszawa
  7. Rehabilitacja i masaż - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Fizjoterapeuta Klinika Rehabilitacyjna

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

ORPEA Polska działa od 2001 roku. Jest liderem stacjonarnej opieki długoterminowej. Oferuje blisko 1000 miejsc w nowoczesnych domach opieki dla seniorów (pod marką MEDI-system oraz ORPEA Rezydencje) i klinikach, specjalizujących się w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej (pod marką MEDI-system oraz CLINEA). Jesteśmy częścią największej w Europie sieci domów opieki i klinik rehabilitacyjnych ORPEA.

Do pracy w Klinice Rehabilitacyjnej MAZOWIA poszukujemy osoby na stanowisko: FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: Warszawa - Centrum, ul. Mazowiecka 6 / 8

OFERUJEMY:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- dogodne godziny pracy

- specjalistyczne szkolenia

- stabilne zatrudnienie w nowoczesnej klinice

- możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie) – dla osób, które chcą się związać z nami na dłużej

- pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

- dobry dojazd (5 min od stacji metro Świętokrzyska, 10 min od stacji PKP Warszawa Śródmieście)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- ocena stanu funkcjonalnego pacjenta i planowanie rehabilitacji

- realizacja programu rehabilitacji w trybie indywidualnym i grupowym

- prowadzenie dokumentacji fizjoterapeutycznej

- współpraca z całym zespołem terapeutycznym

NASZE OCZEKIWANIA:

- wykształcenie wyższe kierunkowe

- prawo wykonywania zawodu

- wysoka kultura osobista, empatia i cierpliwość

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przez formularz.

Państwa dane osobowe będą wykorzystywane zgodnie z naszą klauzulą RODO, dostępną na stronie orpea-pl/rodo.

Jeżeli w treści CV umieszczają Państwo dane osobowe, których zakres wykracza poza wskazany w klauzuli, uznajemy, że wyrazili Państwo zgodę na ich wykorzystanie.

Jeżeli w treści CV umieszczają Państwo szczególne kategorie danych (np. informacje o stanie zdrowia, niepełnosprawności, wyznaniu religijnym), prosimy o dopisanie do CV tego zdania: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie przekazanych danych szczególnej kategorii w rozumieniu art. 9 RODO.” Jeżeli nie chcą Państwo, abyśmy wykorzystywali te dane w toku rekrutacji, prosimy o ich usunięcie z CV. Brak dopisku sprawi, że szczególne kategorie danych zostaną przez nas usunięte i nie będą przez nas uwzględniane.

Jeżeli Państwa CV ma być uwzględniane także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dopisanie do CV tego zdania: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV na potrzeby przyszłych rekrutacji ORPEA POLSKA sp. z o.o.”. Brak dopisku sprawi, że Państwa CV nie będzie uwzględniane w przyszłych rekrutacjach.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 726403759