2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Dolnośląskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Wrocław
  7. Rehabilitacja i masaż - Krzyki
Dodane 13 czerwca 2024

Fizjoterapeuta/-ka (Wizyty domowe u Pacjentów) - Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Zapraszamy do współpracy fizjoterapeutów. Proponujemy współpracę w ramach realizacji wizyt domowych u Pacjentów na NFZ​.

Twoje zadania:

  • wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii zgodnie z zaleceniami merytorycznymi i metodycznymi;
  • instruktaż ćwiczeń rehabilitacyjnych;
  • prowadzenie konsultacji fizjoterapeutycznych: diagnostyka, zlecanie oraz planowanie rehabilitacji
  • prowadzenie terapii indywidualnej z Pacjentem;
  • prowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej

My zadbamy o:

  • stabilną pracę w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce;
  • możliwe różnorodne formy zatrudnienia (etat / umowa cywilna / działalność gospodarcza);
  • pakiet pozapłacowy: opieka medyczna, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe na życie - na preferencyjnych warunkach;
  • udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.
  • możliwość rozwoju naukowego.

Od Ciebie oczekujemy​:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego w zakresie fizjoterapii (tytuł magistra);
  • 3-letnie doświadczenie w zawodzie;
  • umiejętności w zakresie diagnostyki funkcjonalnej oraz pracy indywidualnej z Pacjentem;
  • znajomości obsługi komputera;
  • wysokiego poziomu umiejętności interpersonalnych;
  • otwartości, sumienności, punktualności, komunikatywności, odpowiedzialności, zaangażowania do pracy z Pacjentem.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 920350791