2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Łódzkie
  6. Rehabilitacja i masaż - Łowicz
Dodane 09 maja 2024

Fizjoterapeuta - fizjoterapia domowa

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Medicenter w Łowiczu poszukuje fizjoterapeutów do współpracy w ramach Fizjoterapii Domowej w powiatach i miastach: Łowicz, Głowno, Skierniewice

Zadania:

  • wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych w domu pacjenta według skierowań lekarzy rehabilitacji

  • prowadzenie dokumentacji medyczną

  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń mobilnych

Wymagania:

  • prawo wykonywania zawodu (mgr, lic. fizjoterapii, technik)

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziane doświadczenie zawodowe

  • zatrudnienie również bezpośrednio po studiach (wymóg PWZF)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie

  • elastyczne godziny pracy (samodzielne układanie harmonogramu pracy)

  • praca w pełnym wymiarze czasu pracy, lub godzinowym

  • różne formy zatrudnienia (umowa zlecenie, kontrakt)

  • miłą atmosferę w pracy, wsparcie merytoryczne

CV proszę przesyłać przez OLX. Bliższe informacje: tel. 50*******55

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Łódzkie, Łowicz
ID: 865701943