2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Mazowieckie
  6. Rehabilitacja i masaż - Warszawa
  7. Rehabilitacja i masaż - Ursus
enelmed
Dodane 26 kwietnia 2024

Fizjoterapeuta/Fizjoterapeutka | Willa Łucja

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny Willa Łucja, ul. Prystora 8.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie kompleksowego procesu rehabilitacji pacjentów ze schorzeniami  geriatrycznymi, ortopedycznymi i neurologicznymi
  • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją procesu fizjoterapii

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • aktualne prawo do wykonywania zawodu fizjoterapeuty
  • minimum 3-letnie doświadczenia w pracy z pacjentami
  • doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi po zabiegach operacyjnych min. endoprotezoplastykach, złamaniach i urazach po wypadkach, udarach
  • ukończone kursy i szkolenia doskonalące i rozwijające w zakresie m.in.: terapia manualna, IBITA Bobath, PNF

Oferujemy:

  • możliwość pracy w centrum medycznym z nowoczesną infrastrukturą
  • umowę opartą o działalność gospodarczą
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00
  • miłą atmosferę w pracy, wsparcie przełożonego i zespołu
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • kartę MultiSport

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 911223469