2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Pomorskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Borowo
Dodane 09 maja 2024

Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka w Oktamed Clinic

Lokalizacja

Borowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Oktamed Clinic to nowoczesna placówka medyczna na Kaszubach. W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy aktualnie kandydatek/ów na stanowisko: FIZJOTERAPEUTA.

Miejsce pracy: Borowo k/Kartuz.

Zakres obowiązków:

  • praca z Pacjentem w zakresie fizjoterapii ortopedycznej, neurologicznej, sportowej,

  • przeprowadzanie masażu leczniczego,

  • odpowiednie rozpoznanie problemów zdrowotnych Pacjenta i dobór odpowiedniej metody leczenia,

  • tworzenie dokumentacji medycznej,

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mgr fizjoterapii),

  • uprawnienia do wykonywania zawodu fizjoterapeuty,

  • wiedza praktyczna w zakresie terapii i rehabilitacji fizjoterapeutycznej Pacjentów (w tym przed i pooperacyjnej),

  • umiejętność indywidualnego podejścia do Pacjenta,

  • wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu relacji z Pacjentami,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • kursy i szkolenia branżowe będą dodatkowym atutem (w szczególności, jeśli chodzi o terapię manualną/masaż mięśniowo-powięziowy)

Oferujemy:

  • elastyczny grafik,

  • stabilną współpracę (podstawa umowna - do uzgodnienia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju (w tym udział w licznych szkoleniach i kursach zawodowych)

  • pracę w życzliwej atmosferze i w zgranym zespole,

  • nowocześnie urządzone gabinety z odpowiednim wyposażeniem,

  • dobrą kawę :)

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza kontaktowego OLX.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Oktan Michał Dułak danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym, w zakresie wykraczającym poza dane wskazane w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami obowiązującego prawa, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000). Potwierdzam, iż mam świadomość, że podstawę dla przetwarzania podanych przeze mnie danych osobowych w ww. celu – w zakresie określonym w art. 221 § 1 Kodeksu pracy – stanowią przepisy obowiązującego prawa.

KLAUZULA INFORMACYJNA:

Administratorem danych osobowych podanych w ramach procesu rekrutacyjnego jest OKTAN Michał Dułak, Sarnowy 15, 83-423 Wielki Klincz. Dane osobowe wskazane w zgłoszeniu rekrutacyjnym są przetwarzane zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, wyłącznie w celu związanym z przeprowadzeniem danej rekrutacji lub w przypadku wyrażenia odrębnej zgody, również w ramach przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora. Dane osobowe przetwarzane są, w odpowiednim zakresie, na podstawie przepisów prawa - art. 221 § 1 Kodeksu pracy oraz na podstawie zgody osoby dokonującej zgłoszenia, tj. art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej RODO oraz przepisów powszechnie obowiązujących. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Udzielona zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać w każdym czasie cofnięta, z zastrzeżeniem wpływu na takiego cofnięcia na proces rekrutacji. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Lokalizacja

Borowo,

Pomorskie

Pomorskie, Borowo
ID: 904130962