2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Mokotów
Dodane 26 kwietnia 2024

Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • samodzielna praca z pacjentem w zakresie fizjoterapii,
  • indywidualne podejście do każdego pacjenta z uwzględnieniem jego potrzeb,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej wg. obowiązujących przepisów.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mgr fizjoterapii),
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • mile widziane doświadczenie praktyczne w zawodzie fizjoterapeuty,
  • posiadanie kursów specjalistycznych,
  • predyspozycje do pracy z Pacjentami - umiejętność słuchania, empatii,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej,
  • elastyczny system zatrudnienia,
  • pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji.

Centrum Medyczne Damiana-Rehabilitacja

ul. Postępu 17a, Warszawa

(sprawdź dojazd)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 913031522