2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Pomorskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Wejherowo
Beata
Dodane 29 kwietnia 2024

Fizjoterapeuta dziecięcy Rehabilitant dziecięcy

Wynagrodzenie

45 - 70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Przychodnia Rehabilitacyjna FIT-MED w Wejherowie poszukuje osoby na stanowisko Fizjoterapeuta Dziecięcy. Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia oraz miłą atmosferę w młodym, wysoko wykwalifikowanym, zaangażowanym w życie Przychodni Zespole.

OBOWIĄZKI:

  • wykonywanie zabiegów zleconych przez lekarza,

  • prowadzenie indywidualnej terapii dziecięcej,

  • obsługa bazy zabiegowej przychodni rehabilitacyjnej,

  • planowanie zabiegów,

  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • pomoc w kreowaniu wizerunku Firmy

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe, najlepiej magisterskie,

  • doświadczenie,

  • sumienność i ambicja

  • optymizm i życzliwy stosunek w relacjach z pacjentami

  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

  • wysoka kultura osobista, kreatywność i komunikatywność

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 486556030