2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Dolnośląskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Wrocław
  7. Rehabilitacja i masaż - Fabryczna
Dodane 30 kwietnia 2024

Fizjoterapeuta dziecięcy/ Fizjoterapeutka dziecięca

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klinika fizjoterapii Profizjoclinic zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Profizjoclinic, Wrocław, ul. Szybowcowa 31.

Wymiar pracy: do uzgodnienia

Główne obowiązki:

  • ocena stanu funkcjonalnego Pacjenta i planowanie procesu rehabilitacji

  • prowadzenie konsultacji oraz terapii indywidualnej dzieci i/lub niemowląt

  • prowadzenie dokumentacji medycznej Pacjenta

  • ​​współpraca z personelem w celu zapewnienia Pacjentowi skutecznej opieki na najwyższym poziomie

Wymagania:

  • NDT Bobath

  • wykształcenie kierunkowe fizjoterapii

  • dobra organizacja pracy

  • wysoka kultura osobista i życzliwe podejście do małych Pacjentów i ich opiekunów

  • empatia

  • komunikatywność, otwartość

  • chęć przyswajania nowych umiejętności.

Mile widziane metody:

  • Trójpłaszczyznowa terapia stóp

  • Rozluźnianie mięśniowo - powięziowe w pediatrii

  • Terapia FITS

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w postaci szkoleń

  • przyjazną atmosferę

  • praktykę w młodym i dynamicznym zespole

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Profizjocare sp. z o.o. ul. Szybowcowa 31 / 204, 54-130 Wrocław, NIP: 8943212381 dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 866500357