2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Małopolskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Kraków
  7. Pozostałe w Zdrowie - Bieżanów-Prokocim
Dodane Dzisiaj o 13:12

Fizjoterapeuta - doradca klienta w sklepie medycznym

Wynagrodzenie

4 300 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy fizjoterapeutę (lub inną osobą posiadającą wykształcenie medyczne) na stanowisko doradcy klienta w sklepie medycznym.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów sklepu medycznego

  • Profesjonalny dobór zaopatrzenia medycznego

  • Kontrolowanie stanu asortymentu

  • Obsługa sprzedaży wysyłkowej

  • Współpraca z pozostałymi działami

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe na kierunku fizjoterapia (lub innym kierunku medycznym)

  • Dyspozycyjność w godzinach otwarcia sklepu ( od poniedziałku do piątku 8-16 lub 9-17)

  • Zaangażowanie i chęć do pracy

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie medycznym

Oferujemy:

  • Umowę zlecenia (z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym)

  • Pełne szkolenie stanowiskowe z obsługi klienta i asortymentu sklepu

  • Wsparcie doświadczonego pracownika w okresie próbnym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i rodzaju umowy

Miejsce pracy uzależnione jest od braków kadrowych. W zależności od ustaleń może być to sklep przy ul. Ujastek 3 lub Ivo Andricia 21.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 920118574