2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Mazowieckie
  6. Rehabilitacja i masaż - Sulejówek
Dodane 05 kwietnia 2024

Fizjoterapeuta do rehabilitacji domowej (Sulejówek)

Wynagrodzenie

70 - 110 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sulejówek

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Feniks Medica spółka z o o z blisko 15 letnim doświadczeniem w branży rehabilitacyjnej poszukuje osoby na stanowisko Rehabilitanta do Wizyt Domowych. Oferujemy pracę w dynamicznym środowisku, w którym będziesz mógł/mogła pomagać pacjentom odzyskać sprawność fizyczną i poprawić jakość życia. Jeśli jesteś kompetentnym rehabilitantem z pasją do pracy z pacjentami w ich własnym otoczeniu, zapraszamy do aplikowania na to stanowisko.

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie wizyt u pacjentów w ich miejscu zamieszkania

  • ocena stanu zdrowia i funkcjonowania pacjenta, w tym ocena ruchu, siły mięśniowej, sprawności fizycznej

  • wykonywanie różnych technik terapeutycznych, takich jak: terapia, mobilizacje stawów, ćwiczenia rehabilitacyjne,

  • monitorowanie postępów pacjenta i dostosowywanie planu terapeutycznego w zależności od potrzeb i reakcji pacjenta

  • prowadzenie dokumentacji medycznej związanej z terapią i postępami pacjenta

  • utrzymywanie wysokiego standardu bezpieczeństwa podczas wykonywania terapii w domu pacjenta

Nasze wymagania:

  • ukończenie licencjackich lub magisterskich studiów wyższych na kierunku Fizjoterapia,

  • posiadanie prawa wykonywania zawodu,

  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy,

  • wysoka kultura osobista,

To oferujemy:

  • pracę w stabilnej stale rozwijającej się firmie,

  • elastyczny czas pracy,

  • dogodną formę zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju zawodowego

WAŻNE!

W celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zamieszczenie w CV niniejszego zapisu:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i załączonych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji przedmiotowego oraz przyszłych procesów rekrutacji."

Informujemy, że administratorem danych osobowych pozyskiwanych w trakcie rekrutacji jest FeniksMedica sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Chirurgiczno - Rehabilitacyjna FeniksMedica (zwany dalej „ FeniksMedica”), a kontakt z administratorem lub powołanym przez nas Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod adresem ioda(at)feniksmedica.pl. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się na www.feniksmedica.pl

Lokalizacja

Sulejówek,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sulejówek
ID: 909744206