2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Śródmieście
Dodane 01 maja 2024

Fizjoterapeuta do pracy w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Warszawie

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Caritas Archidiecezji Warszawskiej ul. Krakowskie Przedmieście 62

zatrudni Fizjoterapeutów do pracy w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe (licencjat lub magister )

• staż udokumentowanej pracy w zawodzie

• mile widziane kursy metod rehabilitacyjnych z zakresu neurologii i terapii manualnej

Zakres obowiązków:

• Praca z pacjentami neurologicznymi i geriatrycznymi od 0 do 40 punktów w skali Barthel

• Pomoc personelowi medycznemu w transferze pacjentów na fotel lub na łóżko

Oferujemy:

• Elastyczne warunki zatrudnienia

• Praca w dni robocze w godzinach 7:00 – 14:35

CV prosimy składać droga elektroniczną .

z dopiskiem w tytule maila: Fizjoterapeuta do ZOL

Warunkiem koniecznym przyjęcia aplikacji jest zamieszczenie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Caritas Archidiecezji Warszawskiej z siedzibą w Warszawie, ul. Krakowskie Przedmieście 62, 00-322 Warszawa, w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko fizjoterapeuty w Caritas AW. Wiadomo mi, iż mam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania oraz, że moja zgoda może być wycofana w dowolnym momencie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 666358108