2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Zielona Góra
Dodane 27 maja 2024

Firma ZPB Kaczmarek Budownictwo zatrudni Operatora wózka widłowego.

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma ZPB Kaczmarek Budownictwo z siedzibą w Zielonej Górze zatrudni operatora wózka widłowego

Główne zadania:

• Obsługa wózka widłowego

• Właściwe ustawienie towaru na magazynie,

• Wywóz odpadów i innych materiałów koniecznych do prawidłowego działania linii produkcyjnej,

• Bieżące dostarczanie palet na taśmę produkcyjną

Oczekiwania:

- pozytywne nastawienie do pracy

- gotowość do pracy w systemie 2-3 zmianowym

- uprawnienia na wózek widłowy

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- stałą pracę w stabilnej firmie

- zatrudnienie w oparciu o umowę na pełen etat,

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowanych prosimy o kontakt tel. 60*****16

CV proszę składać poprzez wiadomość prywatną

lub w siedzibie firmy

W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. przy przetwarzaniu danych osobowych należy stosować przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnym przepływem informujemy, że Administratorem (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) Pani/a danych osobowych będzie ZPB Kaczmarek Budownictwo Sp. z o.o. ul. Foluszowa 108 a, 65-786 Zielona Góra. Dane będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych.

Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel, dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu, co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą, w zależności co nastąpi pierwsze. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą udzielił Administratorowi. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Organu Nadzorczego (UODO).

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 678965728