2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kalisz
Dodane 23 kwietnia 2024

Firma Zentex zatrudni Elektromechanika, Mechanika

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z dynamicznym rozwojem firma ZENTEX/PROZAM poszukuje kandydatów na stanowisko elektromechanika/mechanika.

Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się firmie, działającej na rynku od 30 lat.

Opis stanowiska:

-montaże urządzeń,

-diagnostyka awarii,

- naprawa / konserwacja maszyn,

-wykonywanie przeglądów serwisowych,

-sporządzanie raportów i dokumentacji z wykonywanych prac,

- prace doraźne wykonywane na terenie siedziby firmy

- serwis maszyn na terenie Polski jak i za granicą

-dokonywanie prac ślusarskich

Oferujemy :

- umowę o pracę ( początkowo na okres próbny ),

- atrakcyjne wynagrodzenie,

 - szkolenia,

 - wsparcie techniczne,

 - niezbędne narzędzia do pracy,

- pakiet świadczeń socjalnych ( ubezpieczenia grupowe , karta multi-sport )

Wymagania :

- mile widziane  uprawnienie SEP do 1 kV,

 - wykształcenie minimum zawodowe ( mile widziane wykształcenie kierunkowe techniczne ),

 - znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office ( w stopniu podstawowym) oraz samodzielna i biegła umiejętność czytania dokumentacji i schematów,

 - dyspozycyjność,

 - czynne prawo jazdy kat. B,

- umiejętności pracy w zespole,

- dbałość o powierzony sprzęt,

 - brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach.

Prosimy o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych :

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych )”.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 718193381