2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Tychy
Dodane 12 kwietnia 2024

Firma Zatrudni Pracownika Do Zaraz !

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy osoby na stanowisko posadzkarz. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy bądź w pracach budowlanych.

Gwarantujemy prace w dynamicznie rozwijającym się zespole i miłe atmosferze.

Pracujemy głównie na terenie całego Śląska, ale także zdarzają się wyjazdy na terenie całego kraju. Zapewniamy transport na miejsce wykonania zlecenia firmowymi środkami transportu. Delegacje są dodatkowo płatne.

 Opis stanowiska

·        Wykonywanie renowacji i napraw na posadzkach betonowych

·        Wykonywanie napraw dylatacji

·        Wykonywanie posadzek żywicznych

Praca wg zleceń na terenie całego Śląska oraz kraju (delegacje).

Oferujemy:

·        Umowę zlecenie, po okresie próbnym umowa o prace.

·        Stawka godzinowa 30 zł netto.

·        Dodatki za delegacie.

·        Kompleksowe szkolenie oraz wdrożenie do pracy.

·        Ubezpieczenie grupowe.

·        Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Wymagania:

·        Prawo jazdy kat "B" (czynne).

·        Sprawność fizyczna oraz zdolności manualne.

·        Obsługa podstawowych elektronarzędzi budowlanych.

·        Dyspozycyjność.

·        Zaangażowanie oraz chęci do pracy.

Proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny: w godzinach 8.00-16.00.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 911270106