2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Inowrocław
Dodane 24 kwietnia 2024

Firma Transpol Lider zatrudni operatora koparko-ładowarki

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma specjalizująca się w robotach ziemnych, drogowych i hydrotechnicznych, w wydobywaniu kruszyw naturalnych, usługach sprzętem budowlanym, wykonująca prace rozbiórkowe, świadcząca usługi rekultywacji terenów, usługi transportowe oraz wynajem ciężkiego sprzętu budowlanego, usługi kruszenia gruzu poszukuje kandydatów na stanowisko OPERATORA KOPARKO-ŁADOWARKI

Siedziba firmy: Łojewo, woj. kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Teren kraju - budowy prowadzone przez Pracodawcę

Wymagania:

  • uprawnienia operatora koparko-ładowarki,

  • doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku,

  • obowiązkowość, sumienność i dyspozycyjność,

  • prawo jazdy kat. B.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zleconych prac ziemnych,

  • obsługa koparko-ładowarki zgodnie z zasadami bezpieczeństwa,

  • współpraca z zespołem realizującym projekt.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt b2b,

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie,

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu lub aplikowania za pośrednictwem olx i poczty elektronicznej. Administratorem Twoich danych osobowych jest: Transpol Lider spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Inowrocławiu, Łojewo 70, 88-101 Inowrocław.

Klauzula informacyjna dostępna jest na stronie internetowej spółki.

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 912471113