2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Przejazdowo
Dodane 22 maja 2024

Zatrudnimy Pana do sprzątania terenu zew. obiektu handlowego w Gdańsku

Lokalizacja

Przejazdowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Firma Sprzątająca zatrudni pracownika do sprzątania tereny zewnętrznego - parkingu obiektu w Gdańsku przy ul. Główna.

Praca w godzinach: 6:00 -13:00 od poniedziałku do soboty

Obowiązki:

  • Sprzątanie terenu zewnętrznego ( parkingu)

  • Zamiatanie

  • Nadzór nad wózkami sklepowymi

  • Wymiana worków na śmieci

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • wsparcie na etapie wdrożenia do pracy;

  • szkolenia;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagamy:

  • sumienności,

  • chęci do pracy

Mile widziane:

  •   orzeczenie o stopniu niepełnosprawności w stopniu co najmniej umiarkowanym

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku od godz. 08:00 do godz. 16:00 pod nr telefonu: 60*****49

Lokalizacja

Przejazdowo,

Pomorskie

Pomorskie, Przejazdowo
ID: 750091296