2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 08 kwietnia 2024

Firma sprzątająca zatrudni Panie - CENTRUM (3 300 do reki)

Wynagrodzenie

4 600 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma sprzątająca zatrudni Panią/Pana do pracy CENTRUM - 3 300 do ręki

Praca 8 h dziennie (poniedziałek - piątek) 6/8-14/16

Zakres obowiązków - sprzątanie klatek na osiedlu mieszkaniowym(Pani):

  • Zamiatanie

  • Mycie podłóg ( maszynowe- maszyna TASKI )

  • Ścieranie kurzy

  • Mycie przeszkleń itp.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Umowa zlecenie

  • Gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 14 -tego każdego miesiąca

  • Przyjazną atmosferę bazującą na szacunku i współpracy

Zapewniamy odzież oraz sprzęt do wykonania usługi.

Poszukujemy osoby dokładniej, pracowitej, punktualnej i odpowiedzialnej.

W celu uzyskania więcej informacji proszę o kontakt do koordynatora od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 16:00 pod nr tel. 57*******80 Sylwia

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 910229988