2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Ursynów
Dodane 20 maja 2024

Firma sprzątająca zatrudni od 03 czerwca - URSYNÓW (od 3 400 do ręki)

Wynagrodzenie

4 300 - 4 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma sprzątająca zatrudni Panią/Pana do pracy URSYNÓW - od 03 czerwca

  • Pani (sprzątanie klatek) i Pan (teren zewnętrzny) - cały etat 3 400 do ręki

Praca 8 h dziennie (poniedziałek - piątek) 6/8-14/16

Zakres obowiązków - sprzątanie klatek na osiedlu mieszkaniowym:

  • Zamiatanie

  • Mycie podłóg

  • Ścieranie kurzy

  • Mycie przeszkleń itp.

Zakres obowiązków teren zewnętrzny:

  • Zamiatanie chodników,

  • Wymiana worków w śmietniczkach na terenie osiedla,

  • Mycie podłogi w altanach śmietnikowych,

  • Koszenie trawy, podcinanie roślin,

  • Mycie maszynowo garażu podziemnego (raz w miesiącu)

  • Odśnieżanie - dodatkowo płatne

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Umowa zlecenie

  • Gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 14 -tego każdego miesiąca

  • Przyjazną atmosferę bazującą na szacunku i współpracy

Zapewniamy odzież oraz sprzęt do wykonania usługi.

Poszukujemy osoby dokładniej, pracowitej, punktualnej i odpowiedzialnej.

W celu uzyskania więcej informacji proszę o kontakt do koordynatora numerem telefonu Bartek 79*******06

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 919462208