2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Podgórze Duchackie
Dodane 05 kwietnia 2024

Firma sprzątająca zatrudni do sprzątania w szpitalu

Wynagrodzenie

27,70 - 27,71 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

OPIS

Szukamy odpowiedzialnych i zaangażowanych pracowników do naszej firmy sprzątającej, która świadczy usługi utrzymania czystości oraz bieżącego serwisu w jednym z krakowskich szpitali.

Obowiązki:

Codzienne utrzymanie czystości sal chorych, gabinetów, i toalet

Sprzątanie i dezynfekcja stref wspólnych

Utrzymanie porządku w ciągach komunikacyjnych

Bieżący serwis i uzupełnianie środków higieny

Wymagania:

Chęć do pracy i zaangażowanie

Dokładność i dbałość o szczegóły

Umiejętność pracy w zespole

Gotowość do pracy w systemie zmianowym (dyżury 8 lub 12h, również w nocy)

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie sprzątającej

Atrakcyjne wynagrodzenie

Przyjazną atmosferę pracy

Możliwość rozwoju zawodowego

Elastyczny grafik pracy

Jeśli jesteś osobą, która cechuje się sumiennością, dokładnością i gotowością do pracy w dynamicznym środowisku, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Firma sprzątająca przestrzega zasady równego traktowania wszystkich kandydatów i kandydatek, niezależnie od płci, wieku, orientacji seksualnej, pochodzenia etnicznego, niepełnosprawności, wyznania lub przekonań politycznych

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 860731784