2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Białołęka
Dodane 20 maja 2024

Firma sprzątająca zatrudni Brygadzistę obiektu - Warszawa Białołęka

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Firma sprzątająca zatrudni brygadzistę ekipy sprzątającej do obiektu zlokalizowanego w miejscowości Warszawa, ul. Przylesie (Białołęka).

Praca zmianowa w godzinach 5:00- 13:00 / 13:00-21:00

Obowiązki:

  • Nadzór nad ekipą sprzątającą

  • Organizowanie i nadzór pracy podległego zespołu

  • Szkolenie pracowników z obsługi maszyn czyszczących

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie oraz o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Współpracę na stałe

  • Wdrążenie w obowiązki brygadzisty

Wymagamy:

  • Sumienności

  • Chęci podjęcia pracy na stałe

  • Doświadczenia w obsłudze maszyn sprzątających.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku pod nr.

60**********05

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 917957477