2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Pobiednik Mały
Dodane 09 kwietnia 2024

Firma MSERWIS zatrudni pracownika do działu kadr i płac

Lokalizacja

Pobiednik Mały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

·         Obsługa kadrowo-płacowa zleceniobiorców

·         Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych

·         Przygotowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS

·         Nadzorowanie terminowości wykonania badań lekarskich i szkoleń BHP

·         Archiwizacja dokumentacji kadrowej

·         Udział w projektach HR

Nasze wymagania

·         Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą umów zleceń mile widziane

·         Znajomość programu Płatnik

·         Dobra znajomość obsługi programu MS Excel

·         Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne

·         Dokładność, staranność i terminowość

·         Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

To oferujemy

·         ciekawą, pełną wyzwań pracę w dużej organizacji

·         stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę lub kontrakt B2B, w zależności od preferencji kandydata,

·         niezbędne narzędzia do pracy oraz wsparcie specjalistów

·         możliwość rozwoju zawodowego,

·         dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole

Lokalizacja

Pobiednik Mały,

Małopolskie

Małopolskie, Pobiednik Mały
ID: 910491248