2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Rydułtowy
Dodane 16 kwietnia 2024

Firma Migrex-zatrudni Kierowców międzynarodowych, z doświadczeniem C+E

Wynagrodzenie

9 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rydułtowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Firma transportowa MIGREX z długoletnim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym poszukuje pracowników z doświadczeniem na stanowisko kierowcy samochodu ciężarowego na trasach międzynarodowych kat. C+ E, kod 95.

Zakres obowiązków:

  • przewóz towarów na terytorium Unii Europejskiej, załadunek + rozładunek

  • terminowe realizowanie zleceń transportowych,

  • dbałość o powierzone mienie i wizerunek firmy

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C + E, kod 95

  • aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu (karta kierowcy, badania lekarskie i psychologiczne, świadectwo kwalifikacji zawodowej)

  • znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowcy oraz przepisów o transporcie drogowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie

  • trasy na terenie Europy Zachodniej

  • nowoczesna flota

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

  • obsady pojedyncze

WYNAGRODZENIE: 9 000 - 11 000 zł

Jesteś zainteresowany:

zadzwoń 60*******84 lub 696 035 250 lub 79*******49

Lokalizacja

Rydułtowy,

Śląskie

Śląskie, Rydułtowy
ID: 715470674