2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Opolskie
  5. Montaż i serwis - Krapkowice
Dodane 07 kwietnia 2024

Firma IZOVENT zatrudni Montera instalacji wentylacji, izolacji,

Wynagrodzenie

22 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Krapkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

FIRMA IZOVENT ZATRUDNI :

MONTER INSTALACJI WENTYLACJI

MONTER IZOLACJI PSZEMYSLOWEJ

MONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Obowiązki:

  • Praca w zespole

  • Montaż instalacji wentylacyjnych na halach, biurowcach, zakładach.

  • Montaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych - wełna, lamelka, blacha.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na budowie w jakiejkolwiek zawodzie

  • Doświadczenie w pracy przy izolacjach lub chęć do przyuczenia w zawodzie

  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • Brak lęku wysokości

  • Chęć do pracy i zaangażowanie

  • Praca przeważnie w woj. Opolskie, Śląskie, Dolnośląskie co dzienny służbowy dojazd.

  • Możliwość oddelegowania.

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i posiadanych kwalifikacji

  • Zarobki od 4 500 - 7 000 PLN

  • Zakwaterowania

  • Dopłata kierowcom kat. B za dojazd do pracy.

  • Dojeżdżania do pracy płatne.

  • Premia po zakończeniu projektu, budowy.

  • Legalizacja, karta pobytu itp. (dot. obcokrajowców)

  • Uprawnienia SEP, wózki widłowe, podesty ruchome

  • Zapewniamy ciągłość pracy

Lokalizacja

Krapkowice,

Opolskie

Opolskie, Krapkowice
ID: 891570408