2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Świętokrzyskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Kielce
Dodane 16 kwietnia 2024

Firma Handlowa zatrudni Samodzielną Księgową/ Samodzielnego Księgowego

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy

Zakres obowiązków:

- obsługa programu FK,

- kontrola i uzgadnianie kont wynikowych i bilansowych,

- księgowanie dokumentów oraz kontrola poprawności przebiegu automatycznego księgowania i zgodności z dokumentami,

- monitorowanie należności, windykacja,

- przygotowywanie przelewów,

- obsługa faktoringu i uzgadnianie rozliczeń z tego tytułu,

- prowadzenie rozliczeń walutowych,

- prowadzenie i kontrola rozliczeń vat, przygotowywanie plików JPK_VAT,

- przygotowywanie deklaracji podatkowych (CIT/VAT-UE),

- przygotowywanie innych deklaracji i informacji (m.in. ochrona środowiska i gospodarka odpadami, sprawozdania GUS, Intrastat),

- sporządzenie sprawozdań finansowych i rozliczeń kwartalnych,

- przygotowywanie raportów, zestawień i analiz dla Zarządu,

Oczekiwania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- wykształcenie kierunkowe

- dokładność i terminowość

- znajomość zasad księgowości i przepisów prawa podatkowego

- sumienność, rzetelność, bardzo dobra organizacja pracy

Korzyści:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- zdobywanie doświadczenia i rozwój osobisty

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 912140604