2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraśnik
Dodane 17 maja 2024

Firma Handlowa z branży FMCG zatrudni Przedstawiciela Handlowego

Lokalizacja

Kraśnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

Opis

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:

– obsługa klientów detalicznych i hurtowych (sprzedaż-zamówienia)

– wizytowanie oraz poszukiwanie nowych klientów

– organizowanie sprzedaży

Oczekiwania:

– wykształcenie min. średnie

– znajomość produktów z branży FMCG ( chemii gospodarczej, leków OTC)

– dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy handlowca

– łatwość w nawiązywaniu kontaktów

– zaangażowanie i zdecydowanie w działaniu

– zdolność do podejmowania decyzji

– dyspozycyjność

– prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-pracę w młodym i dynamicznym zespole

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Lokalizacja

Kraśnik,

Lubelskie

Lubelskie, Kraśnik
ID: 918870108