2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Warmińsko-mazurskie
  5. Kierowca - Olsztyn
Dodane 13 maja 2024

Firma FPLtransport z Olsztyna zatrudni kierowcę kat. C

Wynagrodzenie

6 700 - 7 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Jeżeli jesteś kierowcą posiadającym prawo jazdy kat. C, ta oferta jest dla Ciebie.

FPLtransport jest stabilną firmą z wieloletnim doświadczeniem świadczącą swoje usługi od 1996r. Specjalizujemy się w transporcie produktów spożywczych i przemysłowych z hurtowni i centrów magazynowych do punktów sprzedaży hurtowe i detalicznej. Działalnością obejmujemy głównie teren województwa Wamińsko – Mazurskiego.

Opis stanowiska:

Praca polega na dystrybucji paletowych przesyłek z magazynu centralnego do innych hurtowni i mniejszych punktów sprzedaży. 99% przesyłek to przesyłki paletowe. Praca jest od poniedziałku do piątku od godz. 06:00. Dodatkowo w ciągu miesiąca jedna sobota pracująca (w godzinach 05:30-13:30).

Wymagamy:

- prawa jazdy kat. "C";

- kursu na przewóz rzeczy;

- karta kierowcy;

- aktualnych badań lekarskich i psychologicznych;

- badań sanepidu;

- mile widziani absolwenci szkół samochodowych.

Cechy, którymi powinien charakteryzować się kandydat:

- wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone mienie;

- uczciwość;

- rozwaga;

- samodzielność;

- wysoka kultura jazdy;

- przestrzeganie przepisów drogowych;

- doświadczenie zawodowe;

- umiejętność dobrego komunikowania się, współpracy z innymi osobami oraz pacy w zespole;

- pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy.

Oferujemy:

- elektryczne wózki paletowe

- stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- terminowe wynagrodzenie

- pracę z zachowaniem norm czasu pracy

- wolne niedziele i święta

Wynagrodzenie 4800 - 5400 netto

Jeżeli jesteś zainteresowany i masz odpowiednie kwalifikacje, nie zwlekaj - wyślij nam swoje CV lub zadzwoń

Dołącz do naszego zespołu!

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 806022826