2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Szemud
Dodane 03 kwietnia 2024

Firma Forreston zatrudni do budowy i wykończenia domów drewnianych

Wynagrodzenie

27,70 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szemud

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Forreston, firma specjalizująca się w budowie domów mobilnych, poszukuje do swojego zespołu pracownika. Nasz przyszły kolega będzie odpowiedzialny za:

  • Budowę i montaż szkieletowych konstrukcji domków,

  • Prace wykończeniowe wnętrz, w tym montaż boazerii, układanie paneli podłogowych, PCV,

  • Podstawowe zadania z zakresu hydrauliki i elektryki,

  • Instalacje wykończeniowe, takie jak montaż armatury łazienkowej,

Od kandydatów oczekujemy wysokiej dokładności i sumienności w wykonywanych pracach oraz punktualności.

Oferujemy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne warunki finansowe oraz elastyczne godziny pracy. Stawka godzinowa zostanie ustalona indywidualnie z wybranym kandydatem.

Praca odbywać się będzie w siedzibie naszej firmy, mieszczącej się w Szemudzie, przy ulicy Mercerstwo 12. Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu.

Lokalizacja

Szemud,

Pomorskie

Pomorskie, Szemud
ID: 909191030