2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Warmińsko-mazurskie
  5. Kierowca - Olecko
Dodane 15 kwietnia 2024

Firma FASTER zatrudni kierowcę kat. D

Wynagrodzenie

4 400 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olecko

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. DWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Twój zakres obowiązków

Firma FASTER zatrudni na stanowisku kierowca kat.D. Aplikuj już dziś! Do Twoich obowiązków będzie należało :

-Bezpieczne prowadzenie pojazdu

-Obsługa pojazdu

-Transport osób

-Zachowanie porządku oraz czystości w pojeździe

-Dbałość o własne bezpieczeństwo i zdrowie

-Wykonywanie dodatkowych obowiązków zleconych przez przełożonych

Nasze wymagania

  • Umiejętność prowadzenia pojazdów w różnych warunkach drogowych, w tym w trudnych warunkach pogodowych

  • Sumienność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków kierowcy, w tym dotrzymywanie terminów i rozkładów jazdy

  • Komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktu z pasażerami

  • Umiejętność utrzymywania czystości wewnątrz pojazdu oraz dbałość o jego stan techniczny

  • Znajomość zasad pierwszej pomocy oraz umiejętność ich zastosowania w przypadku potrzeby.

Lokalizacja

Olecko,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olecko
ID: 877448577