2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Toruń
Dodane 17 maja 2024

Firma ELRON zatrudni elektromontera

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Dzień dobry

Zapraszam do składania aplikacji na stanowisko elektromontera w firmie ELRON.

Zakres obowiązków na stanowisku elektromontera:

  • Montaż tras kablowych

  • Montaż osprzętu elektrycznego

  • Montaż rozdzielnic

  • Montaż instalacji siłowej oraz oświetleniowej

Wymagania od nowego pracownika:

  • Minimum rok doświadczenia zawodowego na stanowisku elektromontera

  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej

  • Samodzielność

  • Punktualność

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Możliwość pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego lub możliwość wyjazdu na delegencję na terenie Polski.

Proszę dopisać następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 739821860