2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Myślenice
Dodane 23 maja 2024

Firma Dynamica zatrudni specjalistę sprzedaży samochodów używanych

Lokalizacja

Myślenice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Firma Dynamica z siedzibą Jawornik 525 ,zatrudni osobę na stanowisku: specjalista d/s sprzedaży samochodów używanych .

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym salonie sprzedaży samochodów używanych

  • pracę w ambitnym zespole

  • wynagrodzenie: podstawa + premia,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • szkolenia

  • wsparcie merytoryczne z zakresu sprzedaży

  • pomoc i wsparcie przełożonych w dążeniu do realizacji celu.

wymagania od kandydata :

  • umiejętność nawiązywania oraz budowania pozytywnych relacji z Klientami oraz pracownikami działu,

  • umiejętność słuchania i analizowania potrzeb klientów, oferowania i finalizowania transakcji

  • Wykształcenie min. średnie

  • swoboda w komunikacji i prowadzeniu rozmów,

  • przyjazne podejście do ludzi

  • łatwość odnalezienia się w sytuacjach stresowych i wyciągać z nich wnioski

  • doświadczenie w obsłudze klienta lub szybko się uczą

  • wiedza z zakresu motoryzacji

Obowiązki:

  • Bezpośrednia obsługa klienta na miejscu oraz przez telefon

  • Obsługa poczty e-mail w zakresie zapytań ofertowych

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

  • Rejestracja zgłoszeń w wewnętrznych systemach firmy.

Aplikacje prosimy składać drogą elektroniczną. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 725 610 777. Skontaktujemy sie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Myślenice,

Małopolskie

Małopolskie, Myślenice
ID: 686417590