2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Cieszyn
Dodane 29 kwietnia 2024

Firma Dobre Okna i Drzwi z Cieszyna zatrudni specjalistę ds sprzedaży

Wynagrodzenie

6 117 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Cieszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów indywidualnych i firm budowlanych,

  • przygotowywanie kosztorysów na bazie przesłanych specyfikacji,

  • negocjowanie i podpisywanie umów,

  • planowanie i koordynacja prac montażowych,

  • współpraca z działem handlowym i montażystami,

  • obsługa magazynu: przyjmowanie oraz kontrola rozładunku dostaw w oparciu o dokumenty dostaw-3% czasu pracy,

  • sprawdzanie kompletności zlecenia przed planowanym montażem.

Wymagania:

  • wymagane min. półroczne doświadczenie w branży okiennej (okna, drzwi)/budowlanej,

  • wykształcenie min. średnie, najlepiej technikum budowlane,

  • uczciwość, sumienność, dokładność,

  • mile widziana znajomość języka czeskiego,

  • obsługa komputera,

  • dobra organizacja pracy,

  • tylko PANOWIE.

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju osobistego,

  • szkolenia branżowe,

  • wynagrodzenie podstawowe + prowizja od sprzedaży.

Lokalizacja

Cieszyn,

Śląskie

Śląskie, Cieszyn
ID: 888251088