2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Miedzianów
Dodane 06 maja 2024

Firma DAW-POL Miedzianów zatrudni pracowników do konfekcji warzyw

Lokalizacja

Miedzianów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma DAW-POL sp. z o.o. sp. kom. o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni pracowników do pracy przy konfekcji warzyw.

Zapraszamy pracowników z Ukrainy

Twój zakres obowiązków:

  • praca przy konfekcji pakowania warzyw,

  • drobne prace ręczne, transportowe,

  • transport wewnętrzny towaru,

  • dbałość o powierzone mienie.

Nasze wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych – mile widziane,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • sumienność, odpowiedzialność, punktualność.

Oferujemy:

  • umowa o pracę

  • ubezpieczenie grupowe,

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

Miejsce pracy Miedzianów 14, 63-460 Nowe Skalmierzyce

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z poniższą klauzulą bądź kontakt telefoniczny 506 099 805.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób .

Lokalizacja

Miedzianów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Miedzianów
ID: 773022191