2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Warmińsko-mazurskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Elbląg
Dodane 27 maja 2024

Firma Centro-Bud zatrudni na stanowisko przedstawiciel handlowy.

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji oraz współpraca z bieżącymi Klientami firmy

  • Monitorowanie potrzeb potencjalnych Klientów

  • Analiza rynku oraz konkurencji

  • Udział w prezentacjach i wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. b

  • chęć nauki branży budowlanej (mile widziane doświadczenie)

  • umiejętność pracy z ludźmi

  • znajomość pakietu ms office

  • nastawienie na sukces

  • wysoka kultura osobista

  • dyspozycyjność

  • zaangażowanie

  • umiejętność samodzielnego wyznaczania sobie celów oraz ich realizacja

To oferujemy

  • służbowe auto

  • służbowy telefon

  • stabilne zatrudnienie

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju kompetencji w zakresie technik sprzedaży i negocjacji z Klientem

Nie odpowiadamy na pytania "ile u Was się zarabia" przed poznaniem kandydata. Każdy może u nas zarabiać inaczej, oceniamy umiejętności oraz chęci, aby nikt nie czuł się poszkodowany. W naszej firmie jeżeli masz jakiś problem czy coś dzieje się nie tak - rozmawiamy o tym.

Wysyłając Cv nie zapomnij dopisać: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 921203714