2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Warszawa
  7. Pozostałe - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Firma cateringowa zatrudni kierowcę /logistyka

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma kateringowa z wieloletnim doświadczeniem zatrudni kierowcę / logistyka w którego zakres obowiązków będzie wchodziło:

- dostarczenie jedzenia na miejsce wydarzenia

- estetyczne ustawienie jedzenia i napojów w miejscu wydarzenia

- kontakt z klientem podczas obsługiwanego wydarzenia

- koordynacja zadań logistycznych / zakupów / utrzymywanie stałego kontaktu pomiędzy klientem a kuchnią

- dbałość o magazyn w firmie, uzupełnianie niezbędnych sprzętów, napojów, artykułów niezbędnych do realizacji bieżących wydarzeń

W zależności od Twojego doświadczenia możliwy będzie również szerszy zakres obowiązków, np:

- koordynacja pracy zespołu dostawców

- koordynacja obsługi większych obsługiwanych wydarzeń

- odpowiedzialność za współpracę z firmami partnerskimi ( wypożyczalnie, dostawcy )

- odpowiedzialność za współpracę z kelnerami, barmanami.

Praca w pełnym zakresie godzinowym

- niezbędna dyspozycyjność od pon do pt w godzinach 7-17.

Elastyczny grafik - możliwość dostosowywania do indywidualnych wymagań / potrzeb.

Wolne weekendy z pojedynczymi wyjątkami.

Płatne nadgodziny powyżej 200h w miesiącu.

Wynagrodzenie netto w zależności od doświadczenia i zakresu obowiązków między 6000 a 8000 zł

Umowa B2B lub umowa o pracę.

Wymagane prawo jazdy kat B i podstawowa znajomość języka angielskiego.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 914565792