2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Łódź
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Dodane 21 kwietnia 2024

Firma budowlano-remontowa zatrudnia / construction company hires

Wynagrodzenie

34 - 37 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma remontowo-budowlana zatrudni pracowników! Poszukujemy pracowników do prac remontowo-budowlanych na terenie Łodzi. Praca możliwa już od zaraz.

OFERUJEMY 30zł ZA GODZINĘ PRACY - CZYLI "NA RĘKĘ".

Zakres obowiązków: wykonywanie konstrukcji G-K, prace malarskie: malowanie, tapetowanie, szpachlowanie; prace stolarskie: montaż drzwi, podłóg, paneli, listew przypodłogowych; prace hydrauliczne, elektryczne.

Wymagania: doświadczenie w pracach remontowo-budowlano-wykończeniowych, pracowitość, uczciwość, dobra organizacja pracy, samodzielność. Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy: profesjonalny sprzęt, dobra i przyjazna atmosfera, możliwość rozwoju w strukturach firmy i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź umowy - zlecenie. Zatrudniamy także obcokrajowców.

Szukamy osób niepijących.

We speak English. Розмовляємо українською.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 906398135