2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Dąbrowa Górnicza
Dodane 25 kwietnia 2024

Firma ALBA zatrudni osobę na stanowisku Ładowacz odpadów

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

W związku z dynamicznym rozwojem ALBA w Dąbrowie Górniczej poszukuje osób zainteresowanych objęciem stanowiska: ŁADOWACZ

Miejsca pracy: Dąbrowa Górnicza

Region: śląskie

Zakres obowiązków:

  • Załadunek i rozładunek odpadów komunalnych
  • Wytaczanie pojemników z posesji zgodnie z obowiązującym harmonogramem oraz ich opróżnianie przy pomocy urządzenia wysypowego zamontowanego na samochodzie
  • Odstawianie pojemników po ich opróżnieniu na ustalone miejsce
  • Dbałość o czystość miejsca opróżnianych pojemników

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • system premiowy,
  • dodatek za brak absencji po okresie próbnym,
  • nagrody z Programu Poleceń Pracowników,
  • fundusz socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne),
  • prywatną opiekę medyczną,
  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego,
  • ciekawą, stabilną i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole,
  • gwarancję wypłaty.

Prosimy o przesłanie swojego cv.

Zastrzegamy prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. W związku z obowiązującymi przepisami informujemy, że rozpatrywane będą przez nas tylko zgłoszenia zawierające poniższe oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie firma ALBA MPGK Sp. z o. o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (41-300) przy ul. Starocmentarnej 2. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania. Dane przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego i zostaną usunięte w ciągu miesiąca od zakończenia procesu rekrutacji. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia tego procesu.

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 311399708