2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Widzew
Dodane 08 maja 2024

Farbiarz, Widzew

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Persyl to rodzinna firma z ponad trzydziestoletnią tradycją.

Jesteśmy spółką produkcyjno - handlową i wiodącym producentem zamków błyskawicznych oraz lamówek. Cechuje nas innowacyjność, nieustannie udoskonalamy i rozbudowujemy swoją ofertę. Oferujemy nasze produkty w Polsce i w całej Europie.

Do naszego zespołu poszukujemy Pracownika FARBIARNI

Z doświadczeniem lub do przyuczenia.

Twój zakres obowiązków

·         obsługa maszyn barwiarskich

·         monitorowanie procesów farbiarskich

·         praca ze środkami chemicznymi

Nasze wymagania

·  cechujesz się dokładnością i starannością w wykonywaniu obowiązków

·  potrafisz i lubisz pracować w zespole

·  nie są Ci obce takie cechy jak: punktualność, samodzielność, skrupulatność i umiejętność organizacji pracy własnej

Będzie nam miło jeśli:

·  posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

·  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (II zmiany)

·  atrakcyjne wynagrodzenie + premia

·  ubezpieczenie na życie

·  dofinansowanie do karty sportowej/zdrowotnej

·  pracę w młodym, przyjaznym i dynamicznie rozwijającym się zespole

·  szkolenie wprowadzające

·  niezbędne do pracy narzędzia

·  parking dla pracowników

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 734652273