2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Biała Woda
Michał
Dodane 19 kwietnia 2024

Fakturzystka w firmie transportowej

Lokalizacja

Biała Woda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma MTD Butkiewicz w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni na stanowisko:

FAKTURZYSTKA

Podstawowe obowiązki stanowiska:

·         kompletowanie dokumentów transportowych ( listy przewozowe, CMR, zlecenia)

·         wystawianie faktur za wykonane zlecenia transportowe

·         współpraca z klientem w sprawach rozliczeń oraz kompletowania dokumentów

·         kontrola faktur, zleceń i dokumentów

Wymagania:

·         mile widzenie doświadczenie na stanowisku fakturzystki

·         znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

·         znajomość obsługi komputera

·         znajomość programów do fakturowania

·         umiejętność pracy pod presją czasu

·         zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów

·         umiejętność dobrej organizacji pracy

·         terminowość i dokładność

Oferujemy:

·         atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy

·         umowę o pracę

·         pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00

·         miejsce pracy: Biała Woda 46 Suwałki

·         pracę w młodym zgranym zespole

Formy kontaktu:

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV drogą mailową.

Lokalizacja

Biała Woda,

Podlaskie

Podlaskie, Biała Woda
ID: 908156073